Press "Enter" to skip to content

Kaip išsirinkti modernią spintą?

Skirtingai nuo tradicinių spintų su atverčiamomis durimis (kaip ir spintos korpusas, pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės), spintos stumdomomis durimis turėtų būti sudaryta iš dviejų dalių – lentynų sistemos ir durų sistemos. Remdamiesi šių dalių medžiagomis, galėsite spręsti apie konstrukcijos patikimumą ir ilgaamžiškumą. Svarbiausia atkreipti dėmesį į durų sistemos kokybę, jei norite spinta džiaugtis ne vienerius metus.

Kokias stumdomas duris pasirinkti?

Populiariausios ir dažniausios yra profiliuotos stumdomos durys. Jų korpusai yra tvirti, universalūs, lengvai montuojami ir mažiausios kainos. Tai durys, kuriose matosi rėmas, jis taip pat atlieka ir rankenos funkciją. Kartais klientas nenori matyti jokio rėmo ar bėgių, kai durys būna pagamintos iš vientisos medžiagos. Tuomet sunku paslėpti bet kokį su slankiojimu susijusį mechanizmą. Tai labai geras sprendimas, tačiau tokios sistemos visada yra brangesnės, o baldų, prie kurių jos jungiasi struktūra turi būti labai specifinė, o tai įmanoma ne visais atvejais.

Aukštos durys – šiuolaikiškos?

Jei techniškai įmanoma pagaminti aukštą spintą, reikėtų įvertinti, ar patogu ją naudoti. Apartamentai senamiestyje dažniausiai būna aukšti, ten aukštos spintos atrodo idealiai. Šiuo atveju geriausia padalyti spintą į du sluoksnius, tai yra padaryti antresolę. Kadangi retai naudojami daiktai yra laikomi tokiame aukštyje, apačioje esančias dureles geriausia laikyti atidaromas, kad būtų patogu naudoti.

Kur tinkama vieta spintai?

Kai kuriuose senesnių pastatų butuose yra vadinamosios tamsios patalpos. Dažniausiai koridorius siauras, o spintai vietos nebūna, šeimininkai nusprendžia pasidaryti spintą tamsiame kambaryje. Gerai suplanavę galite turėti puikią spintą, kurioje galėsite sudėti savo drabužius ir kitus būtiniausius daiktus – dulkių siurblį, lyginimo lentą, džiovintuvą ir kt. Stumdomos durys ne visada reikalingos, nes dažniausiai kambariai jau turi atverčiamas duris. Tai taip pat sumažina produkto kainą. Jei įmanoma, drabužių spintai įrengti naudokite tamsų kambarį. Galite pasidaryti tokią spintą: iš prieškambario išimamos šarnyrinės durys į tamsų kambarį, o iš miegamojo išpjaunama stumdomų durų anga. Didelis pliusas yra tas, kad naudojant šią aprangą nereikia išeiti iš koridoriaus.